Szkółka pływacka

.


Ruszamy z zapisami na sezon 2018/19 I semestr!!

Zapisy prowadzą:
Katarzyna Tarasiewicz tel. 601 050 086
Joanna Bolek tel. 603 322 433
e-mail klub@ukppolonia.pl

Harmonogram zajęć w I semetrze 2018/19

Dzieci

 • Pn/śr 18.15-19.00:
        grupa zaawansowana
 • 
wt/czw 17.30-18.00 :
  grupa początkująca/ średnio zaawansowana
 • wt/czw 18.00-18.30 :
  grupa początkująca/ średnio zaawansowana
 • wt/czw 18.30-19.00 :
  grupa początkująca/ średnio zaawansowana

Masters

 • środa 17.30-18.15
    grupa masters początkująca
 • piątek 18.00-19.00
  grupa masters zaawansowana

Koszty zajęć

 • 2 x 45 min:
  koszt 200 zł
 • 1 x 45 min:
  koszt 120 zł
 • 2 x 30 min :
  koszt 160 zł
 • 1 x 30 min :
  koszt 90 zł
 • 1 x 1 godzina ::
  koszt 160zł

Trenerzy

Nasi trenerzy to wykwalifikowani specjaliści, posiadający odpowiednie przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą. Zespół trenerski to połączenie doświadczenia z młodością. Atut, który stanowi o sile naszego Klubu.

Andrzej Krzysztof Gozdalik 

Trener

Trener pływania I klasy. Ukończył warszawską AWF, pracował jako trener pływania w CWKS Legia Warszawa, był wykładowcą w AWF Warszawa. W latach 2003 – 2010 był koordynatorem pływania w warszawskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego.
Trener Gozdalik może się pochwalić wieloma sukcesami odniesionymi w pracy z młodzieżą szkolną. Trener wielu mistrzów, m.in.: Mariusza Winogrodzkiego – wicemistrza oraz brązowego medalisty Mistrzostw Europy Juniorów (Budapeszt 2005); Bartłomieja Miziaka, Damiana Paczkowskiego, Jana Chmury, Elżbiety Dąbrowskiej, Łukasza Herbsta, Piotra Słotwińskiego – uczestników i finalistów Mistrzostw Europy Juniorów, wielokrotnych mistrzów i rekordzistów Polski seniorów i juniorów, reprezentantów Kadry Narodowej w pływaniu. 

Magdalena Wiesiołek

Trener

Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Była zawodniczka klubu MKS Polonia Warszawa. Medalistka i finalistka Mistrzostw Polski w pływaniu. Reprezentantka kadry narodowej oraz medalistka Mistrzostw Polski, finalistka Mistrzostw Świata i Europu w pięcioboju nowoczesnym. Trener pływania, instruktor narciarstwa i fitnessu.

Dariusz Polkowski 

Wychowawca

Wychowawca wielu mistrzów i rekordzistów Polski w kat. młodzików i juniorów w "Rekin Ursynów Warszawa" i "Gim 92 Warszawa". Od dwóch lat związany z ZSS 72 Warszawa. Trener I klasy. Nauczyciel akademicki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu. 
W roku szkolny 2017-2018 poprowadzi w LOMS 62 - SMS Warszawa grupę III klasy gim. - rocznik 2002. 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wojciech Kobylarczyk

Trener III klasy

Trener pływania II klasy, absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, ratownik WOPR oraz instruktor gimnastyki podstawowej. Poprzednio trener w klubach UKS Rekin Warszawa, UKS "GIM92 Ursynów" Warszawa oraz UKS Jagiellonka Warszawa. Jego zawodnicy mają na swoim koncie wiele osiągnięć: Antoni Fronczak został Wielobojowym Mistrzem Polski, a Karina Wilanowska zajęła 4 miejsce w ogólnopolskiej klasyfikacji. Ekipa pod jego okiem zajęła 3 miejsce w Mistrzostwach Szkół Sportowych w Raciborzu 2017. Co roku drużyna złożona z jego zawodników znajduje się w pierwszej 10 najlepszych Drużyn na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików. Aż 5 jego zawodników zostało powołanych do Kadry Wojewódzkiej Młodzików. 
Jest również trenerem Międzywojewódzkiego Mistrza Polski Młodzików w dwuboju nowoczesnym.

Przemysław Piotrowski 

Trener

Trener pływania II klasy, absolwent AWF Warszawa. Wychowanek Sekcji Pływackiej Polonii Warszawa i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Warszawie. Od 2010 roku pracuje jako trener pływania i nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 158 w Warszawie, gdzie odnosi sukcesy sportowe ze swoimi zawodnikami (rocznik 2003) - rekord Polski w sztafecie 4x50 m stylem zmiennym 11- latków.
Pasjonuje się turystyką rowerową i survivalem. Instruktor judo, narciarstwa zjazdowego i gimnastyki sportowej.

Piotr Jan Piotrowski

Funkcja

– trener koordynator a zarazem Prezes naszego Klubu. Odpowiada za realizację szkolenia sportowego w UKP Polonia Warszawa. Absolwent AWF, były zawodnik Legii Warszawa, jeden z najlepszych trenerów pływania w Polsce. Jako trener, pracując w Zespole Szkół Sportowych przy ulicy Konwiktorskiej, prowadził z sukcesami przyszłych olimpijczyków, m.in. Łukasza Gąsiora – wielokrotnego złotego medalistę Mistrzostw Polski oraz dwukrotnego mistrza Europy Juniorów (2004 Lizbona), olimpijczyka z Pekinu; Zosię Klepacką – olimpijkę z Pekinu, brązową medalistkę Igrzysk Olimpijskich w Londynie w windsurfingu, w gimnazjum trenującą pływanie; Agnieszkę Żebrowską trenującą pływanie w gimnazjum, w liceum rozpoczęła z powodzeniem treningi wioślarskie zdobywając srebrny medal w dwójkach podwójnych na Mistrzostwach Świata; Karolinę Szczepaniak - wielokrotną złotą medalistkę Mistrzostw Polski juniorów, rekordzistkę Polski na dystansach 200 m i 400 m stylem zmiennym. Karolina Szczepaniak w wieku 14 lat zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski seniorów na 400 m stylem zmiennym w czasie nowego rekordu Polski 14, 15 i 16 latek. Olimpijka z Pekinu. Największą satysfakcję daje Mu możliwość przygotowania i ukształtowania młodych ludzi do sięgania po najwyższe laury, nie tylko w pływaniu i w sporcie. Trener Piotrowski od lat zaraża dzieci i rodziców bakcylem wszelkich rodzajów aktywności sportowej i turystycznej. Idol młodzieży. W dowód uznania otrzymał tytuł szlachecki SIR Piotr Piotrowski.

Grzegorz Kircun 

Wychowawca

Wychowawca wielu zawodników i rekordzistów Polski w kat. młodzików i juniorów w BUKS Warszawa. Drużynowy Mistrz Polski Szkół Sportowych. Wychowanek Polonii Warszawa i SMS Warszawa. Absolwent AWF Warszawa. Doświadczony pedagog. 
W roku szkolny 2017-2018 poprowadzi w LOMS 62 - SMS Warszawa grupę II klasy gim. - rocznik 2003. 

Maciej Białek 

Specjalista od stylu klasycznego

Najlepszy w Polsce specjalista od stylu klasycznego. Jego zawodnik Marcin Stolarski zakwalifikował się na IO w Rio. Wychowawca rekordzistów Polski. Zdarzało się, że jego czterech zawodników pojawiało się w jednym finale A w stylu klasycznym Mistrzostw Polski Seniorów. Absolwent AWF Warszawa. Doskonały pedagog.
W roku szkolny 2017-2018 poprowadzi w LOMS 62 - SMS Warszawa grupę III klasy gim. - rocznik 2002. 


Partnerzy klubu